Spodnie Direct Alpine Midi Pani palisander

Spodnie Direct Alpine Midi Pani palisander

zniżka

Spodnie wysokiej jakości .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

1 158
-10%
1 042
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 042

Spodnie Direct Alpine Midi Pani palisander

Wysłuchaliśmy życzeń wielu naszych klientek i wprowadzamy nowe lekkie, wodoodporne spodnie o doskonałej pakowności, oparte na bardzo udanym modelu Midi. Wysokiej jakości funkcjonalny 3-warstwowy laminat o doskonałej trwałości i odporności, a jednocześnie bardzo lekki. Dzięki większej rozciągliwości, bardzo wygodny model spodni, dający szersze możliwości całorocznego użytkowania. Idealne zapasowe spodnie wodoodporne do wędrówek wysokogórskich, alpinizmu, skialpinizmu i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu.

  • Waga: 430 g
  • Materiał. Główny: 100% Poliamid (Nylon) + 100% Poliuretan + 100% Poliamid, DWR - 3L DERMIZAX™ Hardshell 20,000 mm H2O/8,000 g/m2/24H, Wzmocnienia: 87% Poliamid (Nylon) + 11% Poliamid (Kevlar®) + 2% Poliester
  • Krój: damski (REGULAR FIT)


OPIS

  • Wygodna elastyczna talia ze szlufkami, odpinane szelki.
  • Jedna kieszeń zapinana na zamek, służy jako praktyczna torba przy pakowaniu spodni.
  • Klapa z wodoodpornym zamkiem błyskawicznym.
  • Boczne wodoodporne zamki błyskawiczne, asymetrycznie przesunięte do tyłu, umożliwiają wentylację i noszenie spodni bez konieczności zdejmowania butów.
  • Dolna krawędź spodni z regulacją obwodu, w komplecie z zapięciem na rzepy.
  • Made in Europe

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 95 99 103 107 111 113
obwód w pasie 64 68 72 76 80 84
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.