Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Bluza damska z kapturem Direct Alpine Eira Lady złoty/różowy

Bluza damska z kapturem Direct Alpine Eira Lady złoty/różowy

zniżka

Modna bluza damska .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

432
-10%
389

Bluza damska z kapturem Direct Alpine Eira Lady złoty/różowy

Niezbędny element garderoby każdej aktywnej kobiety. Lekka damska bluza, która świetnie nadaje się do noszenia przez cały rok.Wykonane z miękkiego, funkcjonalny, wysoce rozciągliwy materiał. Ściśle dopasowany, precyzyjny, wydłużony cięcie. Świetny model dla wszystkich klientek, które potrzebują prostego uniwersalna kurtka lub bluza do całorocznego użytku. Przyjemna lekkość bluza do noszenia na co dzień, wszystkich zajęć na świeżym powietrzu i bardziej wymagających rozmieszczenie w górach. Atrakcyjny design z asymetryczną kolorystyką.

Waga: 301 g (L)
Krój: damski (REGULAR FIT)

OPIS
  • Kaptur w komplecie z kołnierzem.
  • Dwie kieszenie boczne.
  • Płaskie, elastyczne szwy.
  • Anatomicznie ukształtowane biodra.
  • Wydłużony tył.
  • Made in Europe

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Bundy


XS S M L XL XXL
Długość ramienia (1) 75 77.5 80 82.4 85 87,5
bioder 88 94 100 106 112 118
obwód 80 86 92 98 104 110

Obwód piersi i biodra są mierzone do dolnej warstwy (1). Długość ramienia mierzony jest od szyjki do nadgarstka.


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.