Spodnie Direct Alpine Joshua Top benzyna/wapno

Spodnie Direct Alpine Joshua Top benzyna/wapno

zniżka

Spodnie wysokiej jakości .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

398
-10%
358
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 358

Spodnie Direct Alpine Joshua Top benzyna/wapno

Bardzo popularny model spodni wspinaczkowych w atrakcyjnym designie, zaprojektowany dla maksymalnego komfortu i wszechstronności w aktywności sportowej. Wyrafinowany krój i wysokiej jakości materiał z elastanem zapewniają swobodę ruchów podczas każdej aktywności. Atrakcyjna, sportowa stylistyka sprawia, że model ten nadaje się do uniwersalnego zastosowania i dla jak najszerszej grupy klientów. Idealne spodnie do boulderingu, wspinaczki sportowej lub codziennego noszenia.

Waga: 360 g
Materiał: 98% Organic Cotton + 2% Polyurethane (Elastane)
Krój: męski (REGULAR FIT)

OPIS

  • Stała talia ze szlufkami na pasek Direct Alpine .
  • Z przodu dwie pojemne kieszenie.
  • Duża tylna kieszeń przelotowa i jedna tylna kieszeń z ukrytym zamkiem błyskawicznym.
  • Dodatkowe kieszenie na udach na telefon komórkowy oraz mniejsza kieszeń na szczoteczkę do zębów.
  • Praktyczna klapka, wygodny klin w kroku.

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.