(Wyprzedane) Męska bluza powerflee Nordblanc Skrzyżowanie Zielony NBWFM7591_PAZ

(Wyprzedane) Męska bluza powerflee Nordblanc Skrzyżowanie Zielony NBWFM7591_PAZ

Brązowa męska bluza z powerfleece'u Junction .. więcej

Męska bluza powerflee Nordblanc Skrzyżowanie Zielony NBWFM7591_PAZ

Męska bluza z polaru NORDBLANC JUNCTION z serii TECNOPOLAR® DRYFOR®, jednego z bestsellerów. Wysoce elastyczny materiał. Doskonale zatrzymuje ciepło i odprowadza wilgoć. Bluza jest idealna do uprawiania sportu w chłodniejsze dni, ale dzięki wygodnemu materiałowi mężczyźni mogą ją nosić także w dni powszednie.

Bluza z kapturem Powerfleece NORDBLANC JUNCTION wykonana z polaru TECNOPOLAR® DRYFOR® powerstretch. Ten bardzo elastyczny materiał od kilku lat cieszy się dużą popularnością, a dzięki swojej sprężystości doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb ruchowych. Wewnętrzna warstwa z mikropolaru pomaga zatrzymać ciepło, odprowadzając wilgoć i bardzo szybko schnąc. Jego elastyczność i wszechstronność sprawiają, że nadaje się do wszystkich sportów, sportów ekstremalnych i aktywności na świeżym powietrzu. Idealna bluza sportowa, która jest tak wygodna, że większość ludzi nosi ją nawet w zwykły dzień.

SZYBKOSCHNACY

Pochłania nadmiar wilgoci i odprowadza pot, który odparowuje szybciej i zapewnia suchość i wygodę przez cały czas.

ELASTYCZNY

Elastyczny materiał zapewnia swobodę ruchów i maksymalny komfort podczas każdej aktywności.


ELEMENTY ODBLASKOWE


Elementy odblaskowe wielokrotnie zwiększą Twoją widoczność zarówno o zmierzchu, jak i w ciemności.

DRYFOR®

Funkcjonalne włókno, które doskonale pochłania wilgoć ciała i odprowadza pot. Dzięki mikrorowkom na jego powierzchni wilgoć jest skutecznie odprowadzana na zewnątrz Materiału, skąd szybko odparowuje, pozostawiając skórę suchą i komfortową. Ta cecha pozwala Materiałowi zapewnić doskonałą regulację temperatury ciała.

POWERFLEECE

Lekki, bardzo elastyczny materiał, od wewnątrz mikro szczotkowany dla zwiększenia izolacji termicznej i komfortu. Gładka na zewnątrz i bardzo przyjemna w dotyku, oferuje doskonałą izolację cieplną i ochronę przed uderzeniami wiatru.

Parametry

marki: Nordblanc
Intrastat: Męskie bundy - 1,20 - 62104000

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.