Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Civetta antracyt

Spodnie Direct Alpine Civetta antracyt

zniżka

Damskie lekkie spodnie sportowe o technicznym kroju. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

492
-10%
443

Spodnie Direct Alpine Civetta antracyt

Lekki, funkcjonalny materiał. Wygodne, precyzyjne dopasowanie bez ograniczania ruchów, idealne zwłaszcza w górach, na ferratach, a nawet podczas cięższych trekkingów. Są one jednak bardzo często wykorzystywane do wszelkich aktywności, od jazdy na rowerze, przez piesze wędrówki, po zimowe biegi narciarskie czy bieganie.

  • Elastyczna talia, regulowana paskiem.
  • Dwie przednie kieszenie na zamek błyskawiczny.
  • Różne rozmieszczenie części rozciągliwych gwarantuje dużą swobodę ruchów.
  • Odporne na ścieranie panele z tkaniny na kolanach i u dołu nogawek.
  • Wyprodukowano w Republice Czeskiej

Waga: 300 g (M)
Materiał: Materiał podstawowy: elastyczny materiał rip-stop - 94% PAD + 6% Spandex (PUR), z wykończeniem Wicking Finish , wzmocnione kolana: 74% PAD + 13% PES + 13% PUR
Krój: Kobieta

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.