Spodnie Direct Alpine Światło wznoszenia antracyt / ocean

Spodnie Direct Alpine Światło wznoszenia antracyt / ocean

zniżka

Spodnie Direct Alpine Ascent Light .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

778
-10%
700
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 700

Spodnie Direct Alpine Światło wznoszenia antracyt / ocean

Świetnie dopasowane spodnie wspinaczkowe o prostym, technicznym kroju w bardzo lekkim opakowaniu. Spodnie należą do kategorii szybkich i lekkich, będziesz ich używać wszędzie tam, gdzie liczy się każdy gram. Lekki, funkcjonalny, a jednocześnie wytrzymały materiał o wysokiej oddychalności. Wygodne dopasowanie bez ograniczania ruchów, idealne do wspinaczki górskiej i sportowej, ferraty lub szybkiego trekkingu. Są one jednak bardzo często wykorzystywane do wszelkich działań.

OPIS

  • Wygodny elastyczny pas w talii regulowany gumką.
  • Dwie przednie kieszenie na suwak i boczna kieszeń na udzie na suwak.
  • Praktyczne wzmocnienie na kolanach i u dołu nogawek tkaniną o wysokiej odporności na ścieranie.
  • Klapa z ukrytym zamkiem błyskawicznym.
  • Dolną krawędź nogawki można przedłużyć za pomocą bocznego zamka błyskawicznego, aby wygodnie przeciągnąć ją przez buty trekkingowe.
  • Made in Europe

Parametry

marki: Direct Alpine
Intrastat: Męskie kalhoty - 0,60 - 62034319
Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.