Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Wulkan kamień / khaki

Spodnie Direct Alpine Wulkan kamień / khaki

zniżka

Spodnie Direct Alpine Vulcan .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

683
-10%
615

Spodnie Direct Alpine Wulkan kamień / khaki

Te wszechstronne spodnie outdoorowe i podróżne oferują swoim właścicielom naprawdę dużą liczbę kieszeni i są bardziej przyjazne dla środowiska dzięki zastosowaniu w głównej części nowego materiału pochodzącego z recyklingu.Kieszenie są zabezpieczone zamkami błyskawicznymi, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Dzięki funkcjonalnemu połączeniu dwóch lekkich, rozciągliwych i wysoce oddychających materiałów spodnie doskonale dopasowują się do ciała i są idealne do użytku w cieplejsze dni. Materiał jest bardzo wygodny i szybko schnie. Dzięki suwakom u dołu nogawek spodnie można skrócić do 3 długości. Klient kupuje więc dwa spodnie za jedną cenę. Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu mogą być używane do wielu różnych aktywności - wędrówek, podróży, nordic walking, ale także do codziennego noszenia na co dzień.

OPIS

  • Pas z taśmą Direct Alpine .
  • Dwie główne kieszenie na suwak, dwie kieszenie na suwak na udach, dwie tylne kieszenie na suwak
  • Anatomicznie ukształtowane kolana.
  • Możliwość skrócenia do 3 długości.
  • Różnokolorowe zamki błyskawiczne (dla lepszego rozróżnienia nogawek) są osłonięte patką.
  • Made in Europe

Parametry

marki: Direct Alpine
Intrastat: Męskie kalhoty - 0,60 - 62034319
Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.