Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Belka Pani kamień

Spodnie Direct Alpine Belka Pani kamień

zniżka

Bardzo wygodne, wyszukane spodnie całoroczne .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

511
-10%
460

Spodnie Direct Alpine Belka Pani kamień

Bardzo popularne wygodne i lekkie spodnie podróżne są teraz dostępne w wersji ECO wykonanej z materiału pochodzącego z recyklingu. Dzięki wygodnemu rozpinaniu nogawek do długości szortów z możliwością rozpięcia dołu z boku, stanowią one oczywisty wybór na czas podróży i przygód na świeżym powietrzu. Boczne zamki błyskawiczne umożliwiają rozpięcie dolnej części nogawek z boku i rozpięcie lub zapięcie dolnej części bez zdejmowania butów. Klient kupuje 2 spodnie w ramach jednego produktu. Prosty, dobrze dopasowany krój o technicznych liniach. Atrakcyjne wzornictwo. Sprawdzony w praktyce, bardzo wygodny elastyczny materiał teraz w wersji nadającej się do recyklingu i z powłoką szybkoschnącą. Doskonałe rozwiązanie na podróże, wędrówki, nordic walking, idealne również jako wygodne spodnie do noszenia na co dzień.


INFORMACJE TECHNICZNE

  • Masa: 321 g
  • Strona główna: 94% poliamid (nylon z recyklingu) + 6% poliuretan (spandex) - materiał rozciągliwy w 2 kierunkach
  • Krój: damski (REGULAR FIT)


OPIS

  • Częściowo elastyczna talia ze szlufkami na pasek Direct Alpine .
  • Dwie kieszenie z przodu. Dwie kieszenie na suwak na udach (z przodu i z tyłu).
  • Możliwość rozpinania spodni.
  • Praktyczny zamek błyskawiczny po bokach dolnych części. Nie trzeba zdejmować butów.
  • Zróżnicowanie kolorystyczne suwaków na nogawkach ułatwia rozróżnienie między lewą a prawą stroną.
  • Made in Europe

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 95 99 103 107 111 113
obwód w pasie 64 68 72 76 80 84
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.