Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Zion piasek / kamień

Spodnie Direct Alpine Zion piasek / kamień

zniżka

Bardzo wygodne, wyszukane spodnie całoroczne .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

492
-10%
443

Spodnie Direct Alpine Zion piasek / kamień

Letnie spodnie wykonane w 100% z tkaniny lnianej to idealny wybór na gorące letnie dni. Dzięki chłodzącemu efektowi lnu spodnie nadają się do wszystkich form spędzania wolnego czasu, nie tylko w okresie letnim. Syntetyczny elastyczny materiał zastosowany w pasie i karczku oraz wygodny krój zwiększają komfort noszenia. Wypróbowaliśmy spodnie Zions ku naszemu pełnemu zadowoleniu podczas wycieczek na wieś, trekkingu, wędrówek po górach i w miejskiej dżungli - po prostu świetne letnie spodnie na każdy dzień.

INFORMACJE TECHNICZNE

  • Masa: 343 g
  • Strona główna: 100 % len, strona nośna: 94 % poliamid (nylon pochodzący z recyklingu) + 6 % poliuretan (spandex) - materiał rozciągliwy w 2 kierunkach
  • Krój: męski (REGULAR FIT)

OPIS

  • Elastyczna talia z karczkiem z tyłu i paskiem ściągającym.
  • Możliwość zastosowania klasycznego paska.
  • Dwie głębsze naszywane kieszenie z fantazyjnymi wypustkami.
  • Jedna dodatkowa kieszeń na udzie na telefon komórkowy, jedna tylna kieszeń wsuwana.
  • Klin w kroku zapewnia większą swobodę ruchów.
  • Made in Europe

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.