Wosk Swix V40 niebieski extra

Wosk Swix V40 niebieski extra

Najpopularniejsze z serii wosku V. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

36

Wosk Swix V40 niebieski extra

Bardzo elastyczne i dostosowane wosk, obejmujących szeroki zakres temperatur poniżej zera. Jeśli chcesz używać w temperaturze około 0 ° C, śnieg powinien być stosunkowo świeże i wilgotność jest niska (poniżej 45-50%). Świeżo spadły śnieg -1 ° C do -7 ° C. Transformed drobnoziarnistego śniegu -3 ° C do -10 ° C.

 

Wosk Series już tradycyjne woski odblaskowe obszar dla sportowców i sportowców rekreacyjnych. Chociaż zawierających fluor, charakteryzują się wysoką jakością całkowicie rafinowanego oleju z woskiem, kauczuku syntetycznego i farmaceutycznych olejów klasy. Woski Series w pewnych warunkach śnieg stosowane w górę wyścigów, w monoterapii lub w skojarzeniu z wosków VR.

USER KATEGORII

Aby ułatwić odróżnienie produktów przez ich użytkowników, ustalone na sześć kategorii użytkownika. Produkt, którego szukasz w przyporządkować do następujących tych.

Racers (Racing): Doświadczony sportowców i początkujących, którzy spędzają narciarskich znaczne sumy pieniędzy i dużo czasu i wymagają wysokiej wydajności.

Sportowców (Sport / Performance): Miłośnicy sportu, którzy ze sobą konkurują, ale sport jest bardzo aktywnie zaangażowany i utrzymania doskonałej kondycji.

Rekreacyjnych sportowców (Rekreacja / Active): Ci, którzy kochają sport na świeżym powietrzu, uprawiających sport regularnie, ale są zainteresowane wygodę i łatwość korzystania z urządzenia w rozsądnej cenie.

Parametry

marki: Swix
Intrastat: Kofiksowe świece, vosky - 0,01 - 34060090
Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.