Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

(Wyprzedane) Wosk Swix V50 fioletowy

(Wyprzedane) Wosk Swix V50 fioletowy

Przez wiele lat, tajna broń z wojskowych z Pucharu Świata. .. więcej

Wosk Swix V50 fioletowy

Jest on używany w warunkach, gdy śnieg zamienia się w zimno mokro wokół zera. Śnieg Świeżo 0 ° C. Transformed drobnoziarnistego śniegu -1 ° C do -3 ° C.

 

Wosk Series już tradycyjne woski odblaskowe obszar dla sportowców i sportowców rekreacyjnych. Chociaż zawierających fluor, charakteryzują się wysoką jakością całkowicie rafinowanego oleju z woskiem, kauczuku syntetycznego i farmaceutycznych olejów klasy. Woski Series w pewnych warunkach śnieg stosowane w górę wyścigów, w monoterapii lub w skojarzeniu z wosków VR.

USER KATEGORII

Aby ułatwić odróżnienie produktów przez ich użytkowników, ustalone na sześć kategorii użytkownika. Produkt, którego szukasz w przyporządkować do następujących tych.

Racers (Racing): Doświadczony sportowców i początkujących, którzy spędzają narciarskich znaczne sumy pieniędzy i dużo czasu i wymagają wysokiej wydajności.

Sportowców (Sport / Performance): Miłośnicy sportu, którzy konkurują, ale sport jest bardzo aktywnie zaangażowany i utrzymania doskonałej kondycji.

Rekreacyjnych sportowców (Rekreacja / Active): Ci, którzy kochają sport na świeżym powietrzu, uprawiających sport regularnie, ale są zainteresowane wygodę i łatwość korzystania z urządzenia w rozsądnej cenie.

Parametry

marki: Swix
Intrastat: Kofiksowe świece, vosky - 0,01 - 34060090

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.