Wosk Swix V60 czerwonosrebrny

Wosk Swix V60 czerwonosrebrny

V Series woski stałe są już tradycyjne woski przeznaczone dla zawodników i sportowców rekreacyjnych. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

36

Wosk Swix V60 czerwonosrebrny

Na mokre, puszystym śniegu do +3 ° C do -1 ° C na wcześniejszym przekształcone śnieg ziarnisty. Im cieplejsze jest, musi prowadzić do utrzymania grubsza warstwa refleksji. Świeżo spadły śnieg +3 ° C do 0 ° C. Transformed drobnoziarnistego śniegu -0 ° C do -2 ° C

 

Chociaż zawierających fluor, charakteryzują się wysoką jakością całkowicie rafinowanego oleju z woskiem, kauczuku syntetycznego i farmaceutycznych olejów klasy. Woski Series w pewnych warunkach śnieg stosowane w górę wyścigów, w monoterapii lub w skojarzeniu z wosków VR.

 

USER KATEGORII

Aby ułatwić odróżnienie produktów przez ich użytkowników, ustalone na sześć kategorii użytkownika. Produkt, którego szukasz w przyporządkować do następujących tych.

Racers (Racing): Doświadczony sportowców i początkujących, którzy spędzają narciarskich znaczne sumy pieniędzy i dużo czasu i wymagają wysokiej wydajności.

Sportowców (Sport / Performance): Miłośnicy sportu, którzy ze sobą konkurują, ale sport jest bardzo aktywnie zaangażowany i utrzymania doskonałej kondycji.

Rekreacyjnych sportowców (Rekreacja / Active): Ci, którzy kochają sport na świeżym powietrzu, uprawiających sport regularnie, ale są zainteresowane wygodę i łatwość korzystania z urządzenia w rozsądnej cenie.

Parametry

marki: Swix
Intrastat: Kofiksowe świece, vosky - 0,01 - 34060090
Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.