Suszarka butów Teplo Uš VOT 230

Suszarka butów Teplo Uš VOT 230

zniżka

ysoušeč VOT 230 zasilany jest napięciem sieciowym 230V / 50Hz. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

164
-10%
147
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 147

Suszarka butów Teplo Uš VOT 230

Suszarka do butów VOT jest używany głównie do ocieplenia i ewentualnie suszenia jednej pary butów (Ski, pracy, etc.). Składa się on z dwóch cylindrycznych ciał i jest zasilany przez napięcie z sieci elektrycznej 230 V / 50 Hz. Zasilanie jest połączony z jednym z korpusów i są dalej zasilane przez drugi korpus. Całe urządzenie jest z tworzywa sztucznego, a przed kontaktem z niebezpiecznymi napięcia jest podwójnie izolowane.

Selfk używać:

Grzałka jest włożona do buta i wtyków zasilających do 230V / 50Hz. Wyjście grzałka elektryczna jest niska i dlatego też jest możliwe, że włosy trwale włączony do suszenia obuwia. Temperatury powierzchni elementu grzejnego nie przekracza wnętrza buta 60 do 70 ° C Otwór w pokrywce szczęki (utrudniać), tak, aby nie uniemożliwiać przepływ powietrza w bucie. Ponadto nie wolno łączyć dwa źródła ciepła, np. Powietrza i ogrzewanie grzejnika. neuvedeno należy pozostawiać bez nadzoru włączony włosach dłużej niż to konieczne.

VOT jest przeznaczony do suszenia obuwia i korzystać z innych niż zalecane przez producenta może być potencjalnie niebezpieczny. Producent i jej dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem.

VOT jest urządzeniem elektrycznym i jako takie muszą być traktowane ostrożnie. Gdy odłączony tylko wyciągnąć wtyczkę. neuvedeno używać powietrza na zewnątrz, z dala od wody, w obecności dziecka, itp VOT demontować, nie do naprawy.

Jeśli zastosujemy się do instrukcji obsługi, masz gwarancję 24 miesięcy od daty zakupu.

Specyfikacja techniczna:

  • Napięcie zasilania: 230 V / 50 Hz
  • Łączna moc: 9W
  • Wymiary pieca: średnica 30 mm, długość 156 mm
  • Zasilanie: 2 m
  • Długość przewodu łączącego: 1m

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.