Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Badile Pani czarny/czarny

Spodnie Direct Alpine Badile Pani czarny/czarny

nowość zniżka

Praktyczne, bardzo wygodne spodnie do całorocznego użytku. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

661
-10%
595

Spodnie Direct Alpine Badile Pani czarny/czarny

Idealne do trekkingu, wspinaczki, wędrówek i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Sprawdzone w praktyce anatomiczne dopasowanie zapewnia komfort każdemu użytkownikowi. Specjalnie skonstruowane połączenie dwóch rodzajów elastycznych i bardzo wytrzymałych materiałów - podstawą jest markowa elastyczna Cordura z wewnętrzną warstwą coolmaxu i podstawową szybkoschnącą powłoką (odprowadzającą parę wodną z ciała). Uzupełniona Cordurą z wewnętrzną dodatkową warstwą termoizolacyjną na kolanach i pośladkach (podnosi temperaturę ciała). Konstrukcja pozwala na brak i zmianę lokalizacji niektórych szwów, eliminując w ten sposób ich ewentualne uszkodzenia. Od dawna najlepiej sprzedające się spodnie techniczne DIRECTALPINE, bardzo popularne i sprawdzone, nazywane przez naszych klientów "drugą skórą".

 • Częściowo elastyczna talia, regulowana paskiem ze sprzączką.
 • Dwie przednie i jedna boczna kieszeń, łatwo dostępne nawet z szelkami bezpieczeństwa.
 • Podstawowa tkanina mieszana z włóknem Coolmax® (odprowadzającym wilgoć).
 • Wyprofilowane kolana z odpornej na ścieranie tkaniny Cordura ripstop z Thermolite ® (włókno izolacyjne).
 • Wyprofilowane siedzisko z odpornej na ścieranie tkaniny Cordura ripstop z Thermolite ® (włókno izolacyjne).
 • Zastosowano technologię elastycznych szwów.
 • Proste zapięcie na nogę, dzięki elastycznemu materiałowi może być przeciągnięte przez buty (możliwe również przez buty narciarskie)
 • Wyprodukowano w Europie
 • Waga: 432 g (L)
 • Materiał główny: tkanina funkcjonalna o wysokiej wytrzymałości (78 % Nylon + 10 % Coolmax® + 12 % Lycra®)
 • Krój: damski

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 95 99 103 107 111 113
obwód w pasie 64 68 72 76 80 84
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.