Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

spódnice Direct Alpine Betty Lady indygo / mentol

spódnice Direct Alpine Betty Lady indygo / mentol

nowość zniżka

Atrakcyjna i elegancka spódnica. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

522
-10%
470

spódnice Direct Alpine Betty Lady indygo / mentol

Sportowa spódnica ocieplana z doskonałą izolacją ekologiczną Prima loft® Gold Active zapewniający wysoki komfort cieplny. Anatomiczny krój, minimalne waga, przyjemna miękkość, przepływ i doskonała pakowność.

Strona główna: 100% Poliamid (Nylon), DWR - PERTEX® Quantum Air, ocieplenie: 133g/m2, 100% poliester z recyklingu - Prima Loft® Gold Active,
Krój: damski (REGULAR FIT)

OPIS

  • Elastyczny pas w talii z regulacją za pomocą klamry.
  • Pełny zamek błyskawiczny z boku, po przeciwnej stronie przedłużenie spódnicy z zamkiem błyskawicznym dla lepszej mobilności podczas wspinaczki.
  • Kompresja może być spakowana do wewnętrznej kieszeni (minimalna objętość i waga).
  • Sznurek do ściągania jedną ręką na dolnej krawędzi spódnicy.
  • Made in Europe

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 95 99 103 107 111 113
obwód w pasie 64 68 72 76 80 84
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.