Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Kaskada górna indygo / cegła

Spodnie Direct Alpine Kaskada górna indygo / cegła

zniżka

Spodnie softshellowe z innowacyjną cholewką, odpowiednie na chłodniejsze warunki pogodowe. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

784
-10%
706

Spodnie Direct Alpine Kaskada górna indygo / cegła

Przerobiony bestseller w nowej, nowoczesnej szacie graficznej. Wygodne, wyrafinowane, całoroczne spodnie do najróżniejszych aktywności na świeżym powietrzu. Absolutnie uniwersalne spodnie świetne do trekkingu, wspinaczki, alpinizmu i wędrówek. Od dawna bardzo popularny model, szczególnie dzięki świetnemu i efektownemu połączeniu funkcjonalnych Materiałów i bardzo wyrafinowanego, wygodnego kroju. Dzięki wystającej dolnej (wewnętrznej) stronie części bazowych, są one bardzo użyteczne przez cały rok. Anatomicznie precyzyjny krój pozwala na pełną swobodę ruchów. Stosuje się tkaniny o wysokiej elastyczności, a w miejscach narażonych na obciążenia (kolana, dolna krawędź) o podwyższonej wytrzymałości (Kevlar). Celowe połączenie tkanin o właściwościach szybkoschnących (odparowywanie pary wodnej z ciała) i termoizolacyjnych (wzrost temperatury ciała).
Strona
główna 1: 45 % poliamid (nylon) + 23 % poliamid (Cordura®) + 23 % poliester (Thermolite®) + 9 % poliuretan, DWR - odporna na ścieranie szczotkowana tkanina, Strona główna 2: 42 % poliamid (Cordura®) + 29 % poliamid (nylon) + 17 % poliester (Aerocool) + 12 % poliuretan
Krój:

męski (ATHLETIC FIT)

OPIS

  • Wygodna talia z komfortowym paskiem
  • Klapa z dwoma przeciwległymi suwakami.
  • Praktyczne wzmocnienie na kolanach i u dołu nogawek tkaniną o wysokiej odporności na ścieranie.
  • Dwie przednie, jedna boczna i ukryta tylna kieszeń.
  • Podstawowa tkanina z mieszanki Cordury z wewnętrzną warstwą szczotkowanego poliestru (dobrze ogrzewa i odprowadza wilgoć).
  • Made in Europe

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.