Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Patrol Tech khaki

Spodnie Direct Alpine Patrol Tech khaki

zniżka

Rozszerzamy asortyment naszych ulubionych od dawna spodni PATROL o nowy, wielofunkcyjny wariant. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

557
-15%
473

Spodnie Direct Alpine Patrol Tech khaki

Poszerzyliśmy gamę naszych od dawna ulubionych spodni PATROL o bardziej techniczny i dosłownie wielofunkcyjny wariant. Ta wersja Patroli to znaczący zwrot w kierunku technicznym i zwiększonej funkcjonalności. Wyrafinowany krój z przemyślanym ułożeniem poszczególnych części lekkiego, elastycznego Materiału w kierunku ruchu oferuje niesamowity komfort noszenia. Na kolanach i plecach zastosowano grubszy Materiał dla zwiększenia odporności na ścieranie. Wewnętrzna dolna krawędź spodni jest wzmocniona panelem z tkaniny odpornej na ścieranie

INFORMACJE TECHNICZNE
 • Kolor khaki
 • Waga 395 g (L)
 • Materiał Główna 1: 85% Poliamid (Nylon) + 15% Poliuretan (Spandex), DWR - elastyczna tkanina Rip-stop
 • Krój mężczyźni (REGULAR FIT)

OPIS
 • Częściowo elastyczna talia z regulowanym paskiem
 • Dwie kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny
 • Jedna dodatkowa kieszeń na zamek na udzie
 • Możliwość rozpięcia i przewietrzenia spodni z boku
 • Wstawka w kroku dla większej mobilności
 • Anatomicznie ukształtowane kolana
 • Wzmocnienie na wewnętrznym spodzie nogawki
 • Made in Europe

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.