Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Hueco petrol/camel

Spodnie Direct Alpine Hueco petrol/camel

zniżka

Prostsze spodnie Hueco w świetnej cenie. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

277
-15%
235

Spodnie Direct Alpine Hueco petrol/camel

Przeznaczone są dla wszystkich wspinaczy, boulderowców i entuzjastów outdooru poszukujących maksymalnego komfortu. Anatomicznie precyzyjny krój z klinem schodkowym wykorzystuje Smartnessne pozycjonowanie rozciągliwości poszczególnych części kroju z przyjemnie lekkiego elastycznego Materiału. Dzięki temu spodnie idealnie przylegają do ciała i dopasowują się do wszystkich ruchów wspinaczkowych. Elastyczna talia częściowo z gumy nie przeszkadza pod paskiem szelek. Pure design spodni uzupełnia haft Direct Alpine i szlufka na szczoteczkę do zębów

  • W pasie częściowo elastyczny ściągacz z logo Direct Alpine
  • Dwie przezroczyste kieszenie z przodu
  • Ozdobna pętelka na szczoteczkę do zębów i haftowane logo z tyłu prawej nogawki
  • Luźne końce nóg
  • Rozciągliwe ułożenie na każdym elemencie zapewnia maksymalny komfort i dużą swobodę ruchów nóg
  • Produkcja przyjazna dla środowiska - NATURE FRIENDLY
  • Waga: 340 g (L)
  • Materiał: Prima: rozciągliwa tkanina bawełniana BIO (97% Bawełna + 3% Spandex)

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.