Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

(Wyprzedane) Męska sportowa lekka wełniana koszulka z krótkim rękawem Devold Langevag GO 293 281 M 940A szara

(Wyprzedane) Męska sportowa lekka wełniana koszulka z krótkim rękawem Devold Langevag GO 293 281 M 940A szara

Wełniana koszulka dla wypoczynku i Twojego komfortu. .. więcej

Męska sportowa lekka wełniana koszulka z krótkim rękawem Devold Langevag GO 293 281 M 940A szara

Koszulka Langevag dla codziennego w pracy, na spacerze, w parku, na rowerze, wędkarstwo lub turystyka. Krótko mówiąc, partner na każdy dzień. Każdy wie, że wełna jest niezastąpionym Materiałem w zimowej garderobie. Ale czy wiesz, że lato to także wysoki sezon na wełnę? Przeczytaj o wspaniałych właściwościach Materiałów użytych do produkcji koszulki DevoldLangevag.

NAJLEPSZA NATURALNA JAKOŚĆ Z NORWEGII DLA MĘŻCZYZN

  • Wełna nie topi się i nie pali oraz zapewnia naturalnie wysoką ochronę przed szkodliwymi promieniami UV.
  • Devold nie pachnie nawet wtedy, gdy pocisz się w nim kilka razy, ponieważ wełna zapobiega rozwojowi bakterii.
  • Bielizna termoaktywna aktywnie reguluje Twój komfort termiczny - zimą ciepło, w upały chłód.
  • Dzięki specjalnej obróbce, bielizna z merynosów Devold jest lżejsza i bardziej komfortowa w noszeniu niż inne Materiały
  • Devold może ubrać Cię do każdej aktywności i w każdych warunkach.
  • idealna koszula na wypadek, gdyby trzeba było ponownie nałożyć warstwę
  • Selfkość i niezawodność została już sprawdzona przez światowych ekspedycjonistów i odkrywców, sportowców, pracowników schronisk górskich i różnych organizacji, takich jak Służba Górska.
  • 70% naturalnej wełny merynosów - utrzymuje ciepło nawet gdy jest mokra

Devold to najlepsza naturalna jakość z Norwegii. Jedna z najstarszych marek odzieżowych na rynku z własnym rozwojem i produkcją w fabryce w Europie. Do produkcji swoich wyrobów używają najwyższej jakości wełny pochodzącej od farmerów głównie z Nowej Zelandii i Australii. Farmers ci dostarczają wełnę wyłącznie do Devoldu. Świat Devoldu jest zbudowany na najbardziej technicznych i niezrównanych włóknach naturalnych, które możemy przetwarzać do perfekcji. Wykonana jest z wełny, która jest w 100% naturalnym włóknem o właściwościach, których nie zastąpi żadne włókno sztuczne. Jego głównym celem jest ochrona użytkownika. Choć nie potrafimy wyprodukować wełny, od ponad 166 lat potrafimy ją doskonale przetworzyć i wydobyć jej unikalne właściwości. Przetwarzamy naszą własną wełnę, a nasze zakłady produkcyjne znajdują się wyłącznie w Europie. Selfko jedyni kontrolujemy cały proces produkcji wełny, od strzyżenia owiec, przez przędzenie przędzy, aż po tkanie dzianiny i szycie produktu końcowego. Jesteśmy bezkompromisowi, jeśli chodzi o jakość i innowacyjność.

MATERIAŁ

70% wełna Merino, 30% tencel; waga: 130 gr/m2, włókno: Superfine 17.5 mikronów

Tencel

100% naturalne włókno, wykonane z celulozy drzewnej. Jest on całkowicie degradowalny, a jego produkcja jest również bardzo przyjazna dla środowiska. Ma działanie chłodzące i w połączeniu z wełną Merino stanowi najlepszy Materiał na wiosnę i lato. Jest jedwabiście gładki, idealny dla delikatnej skóry dziecka i dla skóry wrażliwej. Ma wiele takich samych właściwości jak wełna.

Zdobądź koszulkę Langevag, masz gwarancję, że będziesz zadowolony.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.