Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

(Wyprzedane) Koszulka wełniana męska z krótkim rękawem Devold Eika GO 181 280 B 404A zielona

(Wyprzedane) Koszulka wełniana męska z krótkim rękawem Devold Eika GO 181 280 B 404A zielona

Koszulka do wypoczynku i pracy .. więcej

Koszulka wełniana męska z krótkim rękawem Devold Eika GO 181 280 B 404A zielona

Do codziennego użytku w pracy, na spacerze, w parku, na rowerze lub podczas wędrówek. Keenzbędna warstwa, która stanie się Twoją ulubioną na każdy dzień przez cały rok. Każdy wie, że wełna jest niezastąpionym Materiałem w zimowej garderobie. Ale czy wiesz, że lato to także wysoki sezon na wełnę? Określ swoje priorytety dotyczące ubioru. Zapoznaj się z doskonałymi właściwościami wełny Merino użytej do produkcji koszulki Devold Eika.

NAJLEPSZA NATURALNA JAKOŚĆ Z NORWEGII DLA MĘŻCZYZN
  • Selfkość i niezawodność została już dla Państwa sprawdzona przez światowych ekspedycjonistów i odkrywców lub przez pracowników Czeskiego Urzędu Górskiego i Służby Górskiej.
  • Wełna nie topi się i nie pali oraz zapewnia naturalnie wysoką ochronę przed szkodliwymi promieniami UV.
  • Devold nie pachnie, nawet jeśli pocisz się w nim kilka razy, ponieważ wełna zapobiega rozmnażaniu się bakterii.
  • Bielizna termoaktywna aktywnie reguluje Twój komfort cieplny - zimą ciepło, w upały chłód.
  • Dzięki specjalnej obróbce, bielizna z merynosów Devold jest lżejsza i bardziej komfortowa w noszeniu niż inne Materiały
  • Devold może ubrać Cię do każdej aktywności i w każdych warunkach.
  • idealna koszula na wypadek, gdyby trzeba było ponownie nałożyć warstwę
  • Selfkość i niezawodność została już sprawdzona przez światowych ekspedycjonistów i odkrywców, sportowców, pracowników schronisk górskich i różnych organizacji, takich jak Służba Górska.
  • 100% naturalna wełna merynosów - utrzymuje ciepło nawet gdy jest mokra

Devold to najlepsza naturalna jakość z Norwegii. Jedna z najstarszych marek odzieżowych na rynku z własnym rozwojem i produkcją w fabryce w Europie. Do produkcji swoich wyrobów używają najwyższej jakości wełny pochodzącej od farmerów głównie z Nowej Zelandii i Australii. Farmers ci dostarczają wełnę wyłącznie do Devoldu. Świat Devoldu jest zbudowany na najbardziej technicznych i niezrównanych włóknach naturalnych, które możemy przetwarzać do perfekcji. Wykonana jest z wełny, która jest w 100% naturalnym włóknem o właściwościach, których nie zastąpi żadne włókno sztuczne. Jego głównym celem jest ochrona użytkownika. Choć nie potrafimy wyprodukować wełny, od ponad 166 lat potrafimy ją doskonale przetworzyć i wydobyć jej unikalne właściwości. Przetwarzamy naszą własną wełnę, a nasze zakłady produkcyjne znajdują się wyłącznie w Europie. Selfko jedyni kontrolujemy cały proces produkcji wełny, od strzyżenia owiec, przez przędzenie przędzy, aż po tkanie dzianiny i szycie produktu końcowego. Jesteśmy bezkompromisowi, jeśli chodzi o jakość i innowacyjność.

MATERIAŁ

100% wełna Merino; graMatura: 150 gr/m2, włókno: Superfine 17,5 mikrona

Ta koszulka na pewno nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.