Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Campus camel / petrol

Spodnie Direct Alpine Campus camel / petrol

zniżka

Spodnie "wspinaczkowe" o nowoczesnym, progresywnym designie. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

347
-15%
295

Spodnie Direct Alpine Campus camel / petrol

Zastosowany od lat lekki i elastyczny Materiał wraz z anatomicznie precyzyjnym krojem i charakterystycznie wyprofilowanymi kolanami zapewniają właścicielowi maksymalny komfort podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Spodnie nadają się do wspinaczki i boulderingu, a także do innych sportów na świeżym powietrzu, wędrówek, a także do codziennego noszenia w czasie wolnym.

  • Regulowana talia z paskiem z metalową klamrą i szlufkami Direct Alpine.
  • Dwie splątane kieszenie, jedna zaplątana kieszeń tylna.
  • Pętelka na szczotkę i worek magnezu.
  • Anatomicznie ukształtowane kolana.
  • Możliwość zabezpieczenia końca nogawek elastycznym sznurkiem.
  • Wyszywane logo Direct Alpine z tyłu spodni.
  • Produkcja odpowiedzialna ekologicznie - PRZYJAZNA NATURZE
  • Waga: 340 g (L)
  • Materiał: główny: elastyczny Materiał bawełniany BIO (97% bawełna + 3% elastan)

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.