Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Boki lady benzyna / mentol

Spodnie Direct Alpine Boki lady benzyna / mentol

zniżka

Wszechstronne, funkcjonalne i niezwykle wygodne damskie spodnie .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

614
-15%
522

Spodnie Direct Alpine Boki lady benzyna / mentol

Uniwersalne, funkcjonalne i niezwykle wygodne damskie spodnie do sportów mocno aerobowych - szybkich podejść w góry, wymagających via ferraty, skialpinizmu, narciarstwa biegowego itp. - dodaliśmy Materiał przyjazny dla środowiska. Idealnie dopasowany, anatomicznie ukształtowany krój łączy w sobie trzy funkcjonalne Materiały, aby uzyskać optymalną przewiewność, komfort termiczny i jednocześnie zachować wysoką trwałość. Grubszy Materiał na kolanach i plecach z przyjemną warstwą coolmax uzupełnia lekki, odporny na ścieranie Materiał o wysokiej oddychalności. Elastyczne elementy w siodle i pod kolanem również zapewniają wygodę. Spodnie zostały zaprojektowane z myślą o najszerszej gamie aktywności na świeżym powietrzu przez cały rok i spełnienie marzeń wszystkich miłośników gór oraz fanów szybkiego i lekkiego stylu.

OPIS
  • Wygodny pas z szeroką elastyczną gumą z logo DA.
  • Doskonale dostępna elastyczna kieszeń z siatki na udzie na drobne przedmioty (żel, kij, rękawiczki itp.) Oraz jedna kieszeń na suwak.
  • Odblaskowe lamówki na udach i dolnych rozcięciach dla większego bezpieczeństwa biernego.
  • Bezpośredni nadruk Alpine z tyłu Lionej nogawki.
  • Końcówki nogawek z bocznymi zamkami i elastycznym klinem do wygodnego zakładania nart i butów turystycznych.
  • Antypoślizgowa guma w dolnej części spodni.
  • Ograniczona kombinacja kolorów czarny / brązowy
  • Wyprodukowano w Europie

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 95 99 103 107 111 113
obwód w pasie 64 68 72 76 80 84
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.