Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Kurtka Direct Alpine Talung Lady palisander / cegła

Kurtka Direct Alpine Talung Lady palisander / cegła

zniżka

Kurtka typu hardshell na wędrówki .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

1 010
-15%
859

Kurtka Direct Alpine Talung Lady palisander / cegła

Damska wersja bardzo dobrze przyjętego modelu turystycznej kurtki typu hardshell Talung . Ta praktyczna wodoodporna kurtka ma prostszą konstrukcję, ale dzięki starannie dopracowanemu krojowi idealnie się dopasowuje. Zapewni swojemu właścicielowi niesamowity komfort noszenia, a jednocześnie wysoki poziom ochrony przed niepogodą. Precyzyjnie skrojony kaptur z daszkiem i dwukierunkowym ściąganiem nie ogranicza widoku. Dwie obszerne kieszenie główne na suwak, jedna na piersi i jedna wewnętrzna, mogą pomieścić wszystko, czego potrzebujesz. Krój kurtki jest celowo przedłużony dla lepszej ochrony. Ozdobne przeszycia kurtki wokół kieszeni, u dołu i na końcach rękawów podkreślają kobiecy wygląd modelki. Jest więc idealną kurtką nie tylko na wędrówki i średnio wymagające imprezy w górach, ale także do codziennego cywilnego ubioru.

  • Anatomicznie skrojony, dopasowany kaptur z wielokierunkowym ściąganiem.
  • Wysoki kołnierz ochronny pod brodą.
  • Dwie główne kieszenie na suwak, jedna zapinana na zamek kieszeń na piersi i dodatkowa wewnętrzna kieszeń na suwak.
  • Atrakcyjne ozdobne przeszycia i detale.
  • Ściskanie jedną ręką dolnej krawędzi kurtki.
  • Wyprodukowano w EUROPIE
  • Produkcja odpowiedzialna ekologicznie - PRZYJAZNA NATURZE

Waga: 318 g (M)
Materiał: Podstawa: Hardshell 3-warstwowa laminowana DERMIZAX 1-warstwowa - zewnętrzna: tkanina funkcjonalna o wysokiej wytrzymałości 100% PAD, DWR (bez PFOA, przyjazny dla środowiska) 2-warstwowa - membrana: DERMIZAX - 20000 mm H2O / 8000 g / m2 / 24 godz., 100% PUR 3-warstwowa - wewnętrzna: 100% PAD 100% uszczelnione szwy
Krój: damski

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Bundy


XS S M L XL XXL
Długość ramienia (1) 75 77.5 80 82.4 85 87,5
bioder 88 94 100 106 112 118
obwód 80 86 92 98 104 110

Obwód piersi i biodra są mierzone do dolnej warstwy (1). Długość ramienia mierzony jest od szyjki do nadgarstka.


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.