Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Mountainer Tech indygo / karmel

Spodnie Direct Alpine Mountainer Tech indygo / karmel

zniżka

Nowość! .. więcej

545 Zł -15% 463 Zł

Spodnie Direct Alpine Mountainer Tech indygo / karmel

Bazując na długofalowym sukcesie spodni Mountainer i po bardzo udanej adopcji Mountainer Cargo w zeszłym roku, rozszerzamy najlepiej sprzedającą się linię naszych spodni Mountainer o kolejny, bardzo pożądany model. Opiera się na bardzo poszukiwanej klasycznej koncepcji wzmocnionych kolan i tylnej kanapy, w tym przypadku uzupełnionej o lżejsze Materiały funkcjonalne, zapewniające większą funkcjonalność i wygodę użytkownika. Nowo użyte Materiały dodatkowe zapewniają najwyższy komfort i oszczędność wagi . Dzięki temu są idealne do szerokiej gamy zajęć na świeżym powietrzu, takich jak wędrówki, w tym wspinaczka alpejska, ale także do noszenia na co dzień. Świetny stosunek komfortu, wyjątkowo długa żywotność i wartość użytkowa do ceny. Maksymalna wartość za dobrą cenę, spodnie na wiele lat użytkowania.

 • Talia częściowo guma z regulowanym paskiem.
 • Klapa z dwoma przeciwległymi zamkami.
 • Dwie kieszenie zapinane na suwak i jedna dodatkowa kieszeń na suwak na udzie.
 • Wzmocnienia na kolanach, tylnym siedzeniu i dolnej wewnętrznej krawędzi nogawek.
 • Anatomicznie ukształtowane kolana.
 • Dolna krawędź nogawek z wewnętrznym klinem, regulacja szerokości.
 • Opasky do mocowania szelek.
 • Vyrobeno v ČR
 • Produkcja odpowiedzialna ekologicznie - PRZYJAZNA NATURZE
 • Waga: 470 g (L)
 • Materiał : Materiał bazowy: elastyczny Materiał rip-track - 94% PAD + 6% Spandex (PUR), Wykończenie odprowadzające wilgoć, Wzmocnienie kolan, tylnego siedzenia i dolnej krawędzi nogawek: Materiał odporny na ścieranie (60% PAD + 40% rozciągliwy PES), DWR ( Wolny od PFOA, przyjazny dla środowiska), DuPontTM Sorona® z 37% surowców pochodzących z recyklingu

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.