Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

(Wyprzedane) Dzianinowy dziecięca Merino koc Kama Q107 101

(Wyprzedane) Dzianinowy dziecięca Merino koc Kama Q107 101

Kocyk dziecięcy wykonany z plecionej dzianiny. .. więcej

Dzianinowy dziecięca Merino koc Kama Q107 101

neuvedenomowlęta jak w kołdrze leżą w puszystym, dzianinowym kocu ze 100% wełny Merino. Najdelikatniejsze czyste włókno naturalne posiada certyfikat bluesign®, podlega ścisłej kontroli bezpieczeństwa, a jego produkcja nie obciąża środowiska.

 • Materiał Schoeller 100% wełna Merino
 • Certyfikat Bluesign® najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa
 • wymiary: 70x90 cm
 • trzy warianty kolorystyczne
 • łatwa konserwacja
 • wyprodukowano w Czechach

Przędza - 100% wełna Merino
Złożone, naturalne, funkcjonalne włókno jest naturalnie miękkie i nie rysuje się, jest antybakteryjne i odporne na zapachy, idealnie reguluje temperaturę, ogrzewa nawet po zamoczeniu, jest antyalergiczne i odporne na promieniowanie UV. Przetwarzane bez użycia chloru w technologii EXP4.0 dla łatwego prania w pralce. Bluesign®APPROVED - certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.

PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI WYROBÓW Z WEŁNY MERINO
Produkt można prać w pralce. Należy używać tylko programu do wełny, który uwzględnia delikatniejsze pranie (rozsądna temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).
Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie wyciśnij i wysusz w pozycji poziomej, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby zapobiec wytrącaniu lub deformacji.

Posługiwać się delikatne detergenty przeznaczone do wełny zarówno do prania w ręku, jak iw pralce.

neuvedeno suszyć produktu na grzejniku. Jeśli nagrzanie przekroczy temperaturę 30 ° C (a jest to całkiem normalne), woda zawarta w dzianinie również nagrzeje się powyżej 30 ° C i produkt będzie się skraplał tak samo, jak podczas niewłaściwego prania - nie używaj płynu do zmiękczania tkanin!

UWAGA!
PRANIE W GORĄCEJ WODZIE (POWYŻEJ 30 ° C) I DŁUGIE FREZOWANIE W PRALCE POSARUJE PRODUKT, DZIEJE TKANINĘ I ZBIERA. NIE MOŻNA SKARGOWAĆ NA TEN SPRZEDAWANY PRODUKT.

    Newsletter

    Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.