Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

(Wyprzedane) Dzianinowy dziecięca Merino koc Kama Q105 114

(Wyprzedane) Dzianinowy dziecięca Merino koc Kama Q105 114

Kocyk dziecięcy wykonany z plastikowej dzianiny. .. więcej

Dzianinowy dziecięca Merino koc Kama Q105 114

neuvedenomowlęta leżą w puszystym, dzianinowym kocu jak w kołdrze. Najdelikatniejsze włókno posiada certyfikat bluesign®, podlega ścisłej kontroli bezpieczeństwa, a jego produkcja nie obciąża środowiska.

 • Materiał Schoeller 45% Wełna Merino 55% Akryl
 • Certyfikat Bluesign® najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa
 • rozmiar 70x90 cm
 • łatwa konserwacja
 • wyprodukowano w Czechach

Przędza - 45/55 wełna Merino / akryl
Połączenie delikatnej wełny Merino i wolumetrycznego akrylu zapewnia miękkość, puszystość i ciepło. Bluesign®APPROVED - certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.

PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI WYROBÓW Z WEŁNY MERINO
Produkt można prać w pralce. Należy używać tylko programu do wełny, który uwzględnia delikatniejsze pranie (rozsądna temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).
Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie wyciśnij i wysusz w pozycji poziomej, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby zapobiec wytrącaniu lub deformacji.

Posługiwać się delikatne detergenty przeznaczone do wełny zarówno do prania w ręku, jak iw pralce.

neuvedeno suszyć produktu na grzejniku. Jeśli nagrzanie przekroczy temperaturę 30 ° C (a jest to całkiem normalne), woda zawarta w dzianinie również nagrzeje się powyżej 30 ° C i produkt będzie się skraplał tak samo, jak podczas niewłaściwego prania - nie używaj płynu do zmiękczania tkanin!

UWAGA!
PRANIE W GORĄCEJ WODZIE (POWYŻEJ 30 ° C) I DŁUGIE FREZOWANIE W PRALCE POSARUJE PRODUKT, DZIEJE TKANINĘ I ZBIERA. NIE MOŻNA SKARGOWAĆ NA TEN SPRZEDAWANY PRODUKT.

    Newsletter

    Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.