gamisport.pl » Czapki i szaliki » Kominiarki, maski » Dziecięca polarowa kominiarka Kama DB23 110

Dziecięca polarowa kominiarka Kama DB23 110

Elastyczny kaptur dziecięcy wykonany z recyklingowanego polaru PERPETUAL. .. więcej

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU 3 dni

Cena z VAT87
Pierwotna cena
97
Rozmiary
Dodaj do listy zakupów
Twoja lista zakupów
Kama
więcej produktów marki Kama

Elastyczny kaptur dziecięcy wykonany z recyklingowanego polaru PERPETUAL.

    Kidsęcy kaptur wykonany jest z wysokiej jakości polaru włoskiej firmy Pontetorto. Elastyczność Materiału pozwala na wciągnięcie go pod brodę. Płaskie szwy i wszyte lamówki zapewniają maksymalny komfort noszenia. Produkt pochodzi z naszej nowej specjalnej linii wykorzystującej ekologiczny program 100% recyklingu butelek PET „perPETual”. To unikalna technologia, w której na początku znajduje się plastikowa butelka, a na końcu wysokiej jakości włókno z certyfikatem Oeko-Tex® Standard 100 do stosowania w przemyśle odzieżowym. Tym samym KAMA zalicza się do światowych marek, które dążą do zrównoważenia środowiskowego. Do budowy maski używa się około 3 butelek dla zwierząt.

    • Materiał perPETual Fleece 320g
    • szyty dół
    • łatwa konserwacja
    • wyprodukowano w Czechach
    • Rozmiar XS (42-46cm)
    Polar - wieczysty
    Wysokiej jakości runo z plastikowych butelek. Naszą wizją jest świat, w którym zużyte plastikowe butelki będą nie tylko trudnym odpadem, ale Materiałem, który można wykorzystać wielokrotnie.

    PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI WYROBÓW Z WEŁNY MERINO
    Produkt można prać w pralce. Należy używać tylko programu do wełny, który uwzględnia delikatniejsze pranie (rozsądna temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).
    Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie wyciśnij i wysusz w pozycji poziomej, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby zapobiec wytrącaniu lub deformacji.

    Używaj łagodnych detergentów do wełny zarówno do prania ręcznego, jak i maszynowego.

    neuvedeno suszyć produktu na grzejniku. Jeśli nagrzanie przekroczy temperaturę 30 ° C (a jest to całkiem normalne), woda zawarta w dzianinie również nagrzeje się powyżej 30 ° C i produkt będzie się skraplał tak samo, jak podczas niewłaściwego prania - nie używaj płynu do zmiękczania tkanin!

    UWAGA!
    PRANIE W GORĄCEJ WODZIE (POWYŻEJ 30 ° C) I DŁUGIE FREZOWANIE W PRALCE POGORSZA WYROBIE, DZIEWIĄC FUTRO I ZNISZCZENIA. NIE MOŻNA SKARGOWAĆ NA TEN SPRZEDAWANY PRODUKT.

     dodano 2 tygodnie temu

     Przewidywany czas dostawy: 3 dni