Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Dziecięca polarowa kominiarka Kama DB23 110

Dziecięca polarowa kominiarka Kama DB23 110

zniżka

Elastyczny kaptur dziecięcy wykonany z recyklingowanego polaru PERPETUAL. .. więcej

97 Zł -10% 87 Zł

Dziecięca polarowa kominiarka Kama DB23 110

    Kidsęcy kaptur wykonany jest z wysokiej jakości polaru włoskiej firmy Pontetorto. Elastyczność Materiału pozwala na wciągnięcie go pod brodę. Płaskie szwy i wszyte lamówki zapewniają maksymalny komfort noszenia. Produkt pochodzi z naszej nowej specjalnej linii wykorzystującej ekologiczny program 100% recyklingu butelek PET „perPETual”. To unikalna technologia, w której na początku znajduje się plastikowa butelka, a na końcu wysokiej jakości włókno z certyfikatem Oeko-Tex® Standard 100 do stosowania w przemyśle odzieżowym. Tym samym KAMA zalicza się do światowych marek, które dążą do zrównoważenia środowiskowego. Do budowy maski używa się około 3 butelek dla zwierząt.

    • Materiał perPETual Fleece 320g
    • szyty dół
    • łatwa konserwacja
    • wyprodukowano w Czechach
    • Rozmiar XS (42-46cm)
    Polar - wieczysty
    Wysokiej jakości runo z plastikowych butelek. Naszą wizją jest świat, w którym zużyte plastikowe butelki będą nie tylko trudnym odpadem, ale Materiałem, który można wykorzystać wielokrotnie.

    PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI WYROBÓW Z WEŁNY MERINO
    Produkt można prać w pralce. Należy używać tylko programu do wełny, który uwzględnia delikatniejsze pranie (rozsądna temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).
    Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie wyciśnij i wysusz w pozycji poziomej, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby zapobiec wytrącaniu lub deformacji.

    Używaj łagodnych detergentów do wełny zarówno do prania ręcznego, jak i maszynowego.

    neuvedeno suszyć produktu na grzejniku. Jeśli nagrzanie przekroczy temperaturę 30 ° C (a jest to całkiem normalne), woda zawarta w dzianinie również nagrzeje się powyżej 30 ° C i produkt będzie się skraplał tak samo, jak podczas niewłaściwego prania - nie używaj płynu do zmiękczania tkanin!

    UWAGA!
    PRANIE W GORĄCEJ WODZIE (POWYŻEJ 30 ° C) I DŁUGIE FREZOWANIE W PRALCE POGORSZA WYROBIE, DZIEWIĄC FUTRO I ZNISZCZENIA. NIE MOŻNA SKARGOWAĆ NA TEN SPRZEDAWANY PRODUKT.

     Rozmiary

     Rozmiar Opis Obwód głowy w cm
     XXS czapki dla niemowląt
     38-42
     XS 9 miesięcy - 3 lata 42-46
     S 2-6 lat 46-50
     M mniejsze dorośli (kobiety) / dzieci w wieku szkolnym (6-12 lat) 50-56
     L więcej dorosłych (mężczyźni) 56-62
     Dzieci UNI rozmiar uniwersalny dla dzieci (3-12 lat) 48-56
     Dorosłych UNI uniwersalny rozmiar dla dorosłych 54-62


     Newsletter

     Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.