(Wyprzedane) Dzianinowy Merino czapka Kama A148 108

(Wyprzedane) Dzianinowy Merino czapka Kama A148 108

Uniwersalna czapka z dzianiny. .. więcej

Dzianinowy Merino czapka Kama A148 108

Uniwersalna czapka ze składanym patentem wykonana z dzianiny ściągaczowej w stonowanych odcieniach idealnie układa się na głowie i pasuje do niemal każdego stroju. Możesz go nosić bez schylania się, jak dłuższa opadająca czapka. Przędza wyprodukowana w UE podlega najsurowszej normie środowiskowej Bluesign®.

  • Materiał Schoeller 50% Wełna Merino 50% Akryl
  • Certyfikat Bluesign® najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa
  • Rozmiar UNI
  • pięć wariantów kolorystycznych
  • łatwa konserwacja
  • wyprodukowano w Czechach
  • wysokość 22 cm
Przędza - 50/50 wełna Merino / akryl
Połączenie delikatnych włókien wełny Merino i akrylu premium wyróżnia się miękkością, nie rysuje, nie rozmazuje się i jest naturalnie antybakteryjne i bezwonne. Przetwarzane bez użycia chloru. Bluesign®APPROVED - certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.

Podstawowe zasady obróbki produktów wełnianych

Mycie ręczne
- produkt należy prać ręcznie w letniej kąpieli w temperaturze max 30 ° C, następnie delikatnie wycisnąć i wysuszyć w pozycji poziomej, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby zapobiec wytrącaniu lub deformacji.
Prać w pralce
- produkt można prać w pralce. Należy używać tylko programu do wełny, który uwzględnia delikatniejsze pranie (rozsądna temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).
- używaj łagodnych detergentów przeznaczonych do wełny, zarówno do prania ręcznego, jak iw pralce.
- neuvedeno suszyć produktu na grzejniku. Jeśli nagrzanie przekroczy temperaturę 30 ° C (a jest to całkiem normalne), woda zawarta w dzianinie również zostanie podgrzana powyżej 30 ° C i produkt będzie się skraplał w taki sam sposób, jak podczas niewłaściwego prania.
neuvedeno używaj zmiękczacza do tkanin!

Uwaga!
Pranie w cieplejszej wodzie (powyżej 30 ° C) i długie mielenie w pralce spowoduje degradację produktu, dzianina zostanie filcowana i zapadnie się. Taki zdewaluowany produkt nie może być reklamowany.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.