Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Jukatan indygo / mentol

Spodnie Direct Alpine Jukatan indygo / mentol

zniżka

Novinka! Pod starą nazwą kryją się nowe spodnie. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

382
-15%
325

Spodnie Direct Alpine Jukatan indygo / mentol

Novinka! Damskie spodnie rekreacyjne wykonane z wygodnego elastycznego Materiału o młodym atrakcyjnym kroju. Krótko mówiąc, uniwersalne i bardzo wygodne spodnie nie tylko „wspinaczkowe”. Dzięki wyrafinowanemu wygodnemu krojowi świetnie nadają się do wspinaczki lub głazu, ale także do noszenia na co dzień. Attractive asymetryczny kolor z kontrastowymi szwami podkreśla wizerunek każdego klienta na zewnątrz.

  • Regulowana talia z paskiem i klamrą w komplecie ze szlufkami Direct Alpine.
  • Przestronne pojedyncze kieszenie, dwie przednie, jedna dodatkowa i jedna zabezpieczona z tyłu.
  • Praktyczna mucha, wygodny elastyczny klin schodkowy.
  • Kształtowane kolana.
  • Kontrastujące elastyczne szwy i detale tworzą atrakcyjny styl na co dzień.
  • Pętla torby na magazynki.
  • Vyrobeno v ČR

Parametry:

Waga: 315 g (L)
Materiał: 96% bawełna + 4% elastan (PAD) (miękki, wytrącony)
Fit: damskie
Krój: uniwersalny

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 95 99 103 107 111 113
obwód w pasie 64 68 72 76 80 84
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.