gamisport.pl » Czapki i szaliki » Czapki » czapka Kama J50 100 biała 2020

czapka Kama J50 100 biała 2020

Dzianinowa czapka Merino na wyścig Jizerská 50 .. więcej

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU 3 dni

Cena z VAT101
Rozmiary
Kama
więcej produktów marki Kama

Dzianinowa czapka Merino na wyścig Jizerská 50

Oficjalny model 53. edycji wyścigu Jizerská 50 był niezwykle udany. KAMA wyprodukowała dwa różne warianty. Elementem jednoczącym jest etykieta z dwoma paskami symbolizującymi bieżnię. Skorzystaj z okazji, aby kupić tę wyjątkową pamiątkę fabryczną, która jest nie tylko wyjątkową pamiątką na 2020 rok, ale także produktem KAMA wysokiej jakości.

 • Materiał : Schoeller 45% wełna merynosowa 55% akryl
  wewnątrz polikolonu
 • Bluesign ® Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa
 • Rozmiar UNI
 • łatwa konserwacja
 • wyprodukowano w Czechach
Przędza - wełna merino / akryl 50/50
Połączenie cienkich włókien wełny merynosowej i wysokiej jakości akrylu wyróżnia się miękkością, nie rysuje, nie pigułkuje i jest naturalnie antybakteryjne i bezwonne. Przetwarzane bez chloru. Bluesign® APPROVED - Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa
Polar - Tecnopile
Wysokiej jakości polar wykonany z wybranych włókien poliestrowych, które gwarantują odporność na mechacenie, wysoką izolację termiczną, optymalną oddychalność, elastyczność, lekkość, drażliwość, super miękkość w dotyku i łatwą konserwację.

PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI PRODUKTÓW WEŁNIANYCH Z MERINO
Maszynę można prać w pralce. Używaj tylko programu wełnianego, który szanuje delikatniejsze pranie (odpowiednia temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).
Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie ściśnij i osusz poziomo, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby uniknąć opadów lub deformacji.
Do prania ręcznego i prania w pralce używaj delikatnych wełnianych detergentów.
neuvedeno susz produktu na grzejniku. Jeśli temperatura nagrzewania przekroczy 30 ° C (i jest to normalne), woda zawarta w tkaninie również nagrzeje się powyżej 30 ° C, a produkt skurczy się w taki sam sposób, jak w nieodpowiednim praniu - nie używaj płynu do płukania!
UWAGA !
MYCIE W WODZIE NAGRZEWNICY (WIĘCEJ NIŻ 30 ° C) I DŁUGIE SZLIFOWANIE W MASZYNIE USUWANIE PRODUKTÓW, ZAKOŃCZENIE ZAKOŃCZENIA I KONCENTRACJA. NIE MOŻNA ZGŁASZAĆ TEGO NIEODPOWIEDNIEGO PRODUKTU.

  Przewidywany czas dostawy: 3 dni

  Polecamy również: