gamisport.pl » Czapki i szaliki » Szaliki » Dziany Merino szalik-komin Kama S21 108

Dziany Merino szalik-komin Kama S21 108

Pleciony krawat z dzianiny. .. więcej

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU 3 dni

Cena z VAT132
Kama
więcej produktów marki Kama

Pleciony krawat z dzianiny.

MonochroMatyczny dekolt wykonany jest z plecionej dzianiny i miękkiej polarowej podszewki. Wszystkie użyte Materiały są ściśle kontrolowane pod względem jakości i bezpieczeństwa i są wytwarzane w UE.

 • Materiał Schoeller 50% wełna merynosowa 50% akryl
 • Bluesign® Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa
 • wewnątrz Tecnopile®Fleece
 • rozmiar 25x26cm
 • łatwa konserwacja
 • wyprodukowano w Czechach
 • wysokość 23 cm
 • wyprodukowano w Czechach
 • wysokość 23 cm

Przędza - wełna merino / akryl 50/50
Połączenie cienkich włókien wełny merynosowej i wysokiej jakości akrylu wyróżnia się miękkością, nie rysuje, nie pigułkuje i jest naturalnie antybakteryjne i bezwonne. Przetwarzane bez chloru. Bluesign® APPROVED - Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.

Polar - Tecnopile
Wysokiej jakości polar wykonany z wybranych włókien poliestrowych, które gwarantują odporność na mechacenie, wysoką izolację termiczną, optymalną oddychalność, elastyczność, lekkość, niedrażliwość, super miękkość w dotyku i łatwą konserwację.

PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI PRODUKTÓW WEŁNIANYCH Z MERINO

Maszynę można prać w pralce. Używaj tylko programu wełnianego, który szanuje delikatniejsze pranie (odpowiednia temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).

Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie ściśnij i osusz poziomo, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby uniknąć opadów lub deformacji.

Do prania ręcznego i prania w pralce używaj delikatnych wełnianych detergentów.

neuvedeno susz produktu na grzejniku. Jeśli nagrzewnica przekroczy 30 ° C (i jest to normalne), woda w dzianinach również nagrzeje się powyżej 30 ° C, a produkt skurczy się w taki sam sposób, jak w przypadku niewłaściwego prania - nie używaj płynu do płukania!

UWAGA!
MYCIE W WODZIE NAGRZEWNICY (WIĘCEJ NIŻ 30 ° C) I DŁUGIE SZLIFOWANIE W MASZYNIE USUWANIE PRODUKTÓW, ZAKOŃCZENIE ZAKOŃCZENIA I KONCENTRACJA. NIE MOŻNA ZGŁASZAĆ TEGO NIEODPOWIEDNIEGO PRODUKTU.

  Przewidywany czas dostawy: 3 dni

  Polecamy również: