Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

(Wyprzedane) Dzianinowy Merino czapka Kama A112 112

(Wyprzedane) Dzianinowy Merino czapka Kama A112 112

Dzianinowa czapka z wytłoczonym wzorem. .. więcej

Dzianinowy Merino czapka Kama A112 112

  Dzianinowa czapka w jednolitym kolorze z wzorem z tworzywa sztucznego pasuje jak rękawica dzięki wysokiemu patentowi i wewnętrznej elastycznej podszewce wykonanej z miękkiego elastycznego polaru. Czapka wykonana jest z Materiałów odpowiednich do dużego obciążenia w sporcie i na co dzień.

  • Materiał Schoeller 50% wełna merynosowa 50% akryl
  • wewnątrz Tecnopile®Fleece
  • Bluesign® Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa
  • Rozmiar UNI
  • łatwa konserwacja
  • wyprodukowano w Czechach
  • wysokość 21 cm
  • Rozmiar uniwersalny (obwód głowy 54-62 cm)

  Polar - Tecnopile
  Wysokiej jakości polar wykonany z wybranych włókien poliestrowych, które gwarantują odporność na mechacenie, wysoką izolację termiczną, optymalną oddychalność, elastyczność, lekkość, niedrażliwość, super miękkość w dotyku i łatwą konserwację.

  Przędza - wełna merino / akryl 50/50
  Połączenie cienkich włókien wełny merynosowej i wysokiej jakości akrylu wyróżnia się miękkością, nie rysuje, nie pigułkuje i jest naturalnie antybakteryjne i bezwonne. Przetwarzane bez chloru. Bluesign® APPROVED - Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.

  PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI PRODUKTÓW WEŁNIANYCH Z MERINO

  Maszynę można prać w pralce. Używaj tylko programu wełnianego, który szanuje delikatniejsze pranie (odpowiednia temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).
  Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie ściśnij i osusz poziomo, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby uniknąć opadów lub deformacji.
  Do prania ręcznego i prania w pralce używaj delikatnych wełnianych detergentów.
  neuvedeno susz produktu na grzejniku. Jeśli nagrzewnica przekroczy 30 ° C (i jest to normalne), woda w dzianinach również nagrzeje się powyżej 30 ° C, a produkt skurczy się w taki sam sposób, jak w przypadku niewłaściwego prania - nie używaj płynu do płukania!
  UWAGA!
  MYCIE W WODZIE NAGRZEWNICY (WIĘCEJ NIŻ 30 ° C) I DŁUGIE SZLIFOWANIE W MASZYNIE USUWANIE PRODUKTÓW, ZAKOŃCZENIE ZAKOŃCZENIA I KONCENTRACJA. NIE MOŻNA ZGŁASZAĆ TEGO NIEODPOWIEDNIEGO PRODUKTU.

  Newsletter

  Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.