Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Dzianinowy Merino szalik Kama S07 111

Dzianinowy Merino szalik Kama S07 111

zniżka

Dzianinowy szal z wełny merynosowej. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

246
-10%
221

Dzianinowy Merino szalik Kama S07 111

Dzianina z czystego naturalnego włókna jest miękka i przewiewna, dzięki czemu można ją owinąć jak kołdrą. Wysokiej jakości Materiał i prosty monochroMatyczny design to uniwersalny element garderoby, do którego zawsze chętnie powrócisz.

  • Materiał 100% wełna merynosowa Schoeller
  • Bluesign® Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa
  • rozmiar 22x170 cm
  • łatwa konserwacja
  • wyprodukowano w Czechach

Przędza - 100% wełna merynosowa
Złożone, naturalne, funkcjonalne włókno jest naturalnie miękkie i odporne na zarysowania, antybakteryjne i odporne na zapachy, idealnie reguluje temperaturę, ogrzewa nawet gdy jest mokre, antyalergiczne i odporne na promieniowanie UV. Bezchlorowy EXP4.0 do łatwego prania w pralce. Bluesign® APPROVED - Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.

PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI PRODUKTÓW WEŁNIANYCH Z MERINO

Maszynę można prać w pralce. Używaj tylko programu wełnianego, który szanuje delikatniejsze pranie (odpowiednia temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).

Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie ściśnij i osusz poziomo, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby uniknąć opadów lub deformacji.

Do prania ręcznego i prania w pralce używaj delikatnych wełnianych detergentów.

neuvedeno susz produktu na grzejniku. Jeśli nagrzewnica przekroczy 30 ° C (i jest to normalne), woda w dzianinach również nagrzeje się powyżej 30 ° C, a produkt skurczy się w taki sam sposób, jak w przypadku niewłaściwego prania - nie używaj płynu do płukania!

UWAGA!
MYCIE W WODZIE NAGRZEWNICY (WIĘCEJ NIŻ 30 ° C) I DŁUGIE SZLIFOWANIE W MASZYNIE USUWANIE PRODUKTÓW, ZAKOŃCZENIE ZAKOŃCZENIA I KONCENTRACJA. NIE MOŻNA ZGŁASZAĆ TEGO NIEODPOWIEDNIEGO PRODUKTU.

Parametry

marki: Kama
kolory Kama: 115-turkusowy, 104-czerwony, 108-granatowy, 100-bílá, 114-różowy, 103-pomarańczowy, 105-zielony, 110-czarny, 101-biały
Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.