Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

(Wyprzedane) Dziecięca polarowa kominiarka Kama DB22 115

(Wyprzedane) Dziecięca polarowa kominiarka Kama DB22 115

Elastyczny kaptur dziecięcy wykonany z przetworzonego polaru perPETual. .. więcej

Dziecięca polarowa kominiarka Kama DB22 115

    Kominiarka wykonana jest z wysokiej jakości polaru włoskiej firmy Pontetorto. Elastyczność Materiału pozwala na pociągnięcie go pod brodę. Płaskie szwy i zszywane koraliki zapewniają maksymalny komfort. Ten produkt pochodzi z naszej nowej specjalnej linii, wykorzystującej ekologiczny program 100% recyklingu butelek PET o nazwie „perPETual”. Jest to unikalna technologia z plastikową butelką na początku i wysokiej jakości certyfikowanym włóknem Oeko-Tex® Standard 100 do zastosowania w przemyśle odzieżowym na końcu. KAMA należy zatem do grona światowych marek, które dążą do zrównoważonego rozwoju środowiska. Kominiarka zużywa około 3 butelek dla zwierząt.

    • Materiał perPETual Fleece
    • wszyty brzeg
    • rozmiar S, M.
    • łatwa konserwacja
    • wyprodukowano w Czechach
    • Rozmiar XS (42-46 cm), S (46-50 cm), M (50-56 cm)
    Polar - Perpetual
    Wysokiej jakości polar z plastikowych butelek. Naszą wizją jest świat, w którym używane plastikowe butelki są nie tylko trudnymi odpadami, ale Materiałem, który można ponownie wykorzystać.

    PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI PRODUKTÓW WEŁNIANYCH Z MERINO
    Maszynę można prać w pralce. Używaj tylko programu wełnianego, który szanuje delikatniejsze pranie (odpowiednia temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).
    Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie ściśnij i osusz poziomo, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby uniknąć opadów lub deformacji.

    Do prania ręcznego i prania w pralce używaj delikatnych wełnianych detergentów.

    neuvedeno susz produktu na grzejniku. Jeśli temperatura nagrzewania przekroczy 30 ° C (i jest to całkiem normalne) woda zawarta w dzianinie również nagrzeje się powyżej 30 ° C, a produkt skurczy się w taki sam sposób, jak w nieodpowiednim praniu - nie używaj płynu do płukania!

    UWAGA!
    MYCIE W WODZIE NAGRZEWNICY (PONAD 30 ° C) I DŁUGIE SZLIFOWANIE W BEZPOŚREDNIM PRODUKCIE MASZYNY, ZAKOŃCZENIE ZAKOŃCZENIA I KONCENTRACJA. NIE MOŻNA ZGŁASZAĆ TEGO NIEODPOWIEDNIEGO PRODUKTU.

     Newsletter

     Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.