gamisport.pl » Czapki i szaliki » Szaliki » Polarowy szalik-komin - czapka Kama S27 115

Polarowy szalik-komin - czapka Kama S27 115

Dwuczęściowa czapka polarowa i krawat z przetworzonego Materiału PERPETUAL. .. więcej

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU 3 dni

Cena z VAT111
Kama
więcej produktów marki Kama

Dwuczęściowa czapka polarowa i krawat z przetworzonego Materiału PERPETUAL.

       Dla podróżników zajmujących mało miejsca szukających uniwersalnych rozwiązań. Możesz użyć miękkiej rurki z polaru jako apaszki i zrobić z niej czapkę, ściągając ją u góry. Ten produkt pochodzi z naszej nowej specjalnej linii, wykorzystującej ekologiczny program 100% recyklingu butelek PET o nazwie „perPETual”. Jest to unikalna technologia z plastikową butelką na początku i wysokiej jakości certyfikowanym włóknem Oeko-Tex® Standard 100 do zastosowania w przemyśle odzieżowym na końcu. KAMA należy zatem do grona światowych marek, które dążą do zrównoważonego rozwoju środowiska. Zużywa się około 2 butelek dla zwierząt domowych na szyję.
       • Materiał perPETual Fleece
       • uniwersalne zastosowanie czapki / apaszki
       • ciągnąc gumę u góry
       • krój unisex
       • Rozmiar UNI
       • łatwa konserwacja
       • wyprodukowano w Czechach
       Polar - Perpetual
       Wysokiej jakości polar z plastikowych butelek. Naszą wizją jest świat, w którym używane plastikowe butelki są nie tylko trudnymi odpadami, ale Materiałem, który można ponownie wykorzystać.

       PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI PRODUKTÓW WEŁNIANYCH Z MERINO
       Maszynę można prać w pralce. Używaj tylko programu wełnianego, który szanuje delikatniejsze pranie (odpowiednia temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).
       Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie ściśnij i osusz poziomo, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby uniknąć opadów lub deformacji.

       Użyj tego delikatne detergenty do wełny do prania ręcznego i w pralce.

       neuvedeno susz produktu na grzejniku. Jeśli nagrzewnica przekroczy 30 ° C (i jest to normalne), woda w dzianinach również nagrzeje się powyżej 30 ° C, a produkt skurczy się w taki sam sposób, jak w przypadku niewłaściwego prania - nie używaj płynu do płukania!

       UWAGA!
       MYCIE W WODZIE NAGRZEWNICY (PONAD 30 ° C) ORAZ DŁUGIE SZLIFOWANIE W BEZPOŚREDNIM PRODUKCIE MASZYNY, ZAKOŃCZENIE ZAKOŃCZENIA I KONCENTRACJA. NIE MOŻNA ZGŁASZAĆ TEGO NIEODPOWIEDNIEGO PRODUKTU.

       Przewidywany czas dostawy: 3 dni