Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

(Wyprzedane) Trykotowe Merino rękawice Kama R301 109

(Wyprzedane) Trykotowe Merino rękawice Kama R301 109

Dotykowe rękawiczki do sMatrphony. .. więcej

Trykotowe Merino rękawice Kama R301 109

   Cienkie dzianinowe rękawiczki z przewodzącym Materiałem na końcu dwóch palców. Możesz nimi sterować smartfonem nawet zimą.

   • Materiał Schoeller 50% wełna merynosowa / 50% akryl
   • Bluesign®Certyfikat o najwyższym standardzie ekologicznym i bezpieczeństwie
   • łatwa konserwacja rozmiar S, M, L.
   • wyprodukowano w Czechach

    Przędza - 100% wełna merynosowa
    Złożone, naturalne, funkcjonalne włókno jest naturalnie miękkie i odporne na zarysowania, antybakteryjne i odporne na zapachy, idealnie reguluje temperaturę, ogrzewa nawet gdy jest mokre, antyalergiczne i odporne na promieniowanie UV. Bezchlorowy EXP4.0 do łatwego prania w pralce. Bluesign® APPROVED - Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.

    PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI PRODUKTÓW WEŁNIANYCH Z MERINO
    Maszynę można prać w pralce. Używaj tylko programu wełnianego, który szanuje delikatniejsze pranie (odpowiednia temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).
    Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie ściśnij i osusz poziomo, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby uniknąć opadów lub deformacji.

    Użyj tego delikatne detergenty do wełny do prania ręcznego i w pralce.

    neuvedeno susz produktu na grzejniku. Jeśli nagrzewnica przekroczy 30 ° C (i jest to normalne), woda w dzianinach również nagrzeje się powyżej 30 ° C, a produkt skurczy się w taki sam sposób, jak w przypadku niewłaściwego prania - nie używaj płynu do płukania!

    UWAGA!
    MYCIE W WODZIE NAGRZEWNICY (PONAD 30 ° C) ORAZ DŁUGIE SZLIFOWANIE W BEZPOŚREDNIM PRODUKCIE MASZYNY, ZAKOŃCZENIE ZAKOŃCZENIA I KONCENTRACJA. NIE MOŻNA ZGŁASZAĆ TEGO NIEODPOWIEDNIEGO PRODUKTU.

    Parametry

    marki: Kama
    Intrastat: Rękawice ostatní - 0,30 - 62160000

    Newsletter

    Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.