Dzień dobry, ta witryna nie jest już aktywna, prosimy kierować zamówienia do naszego nowego sklepu internetowego www.gamisport.cz/pl Dziękujemy

Trykotowe Merino rękawice Kama R108 111

Trykotowe Merino rękawice Kama R108 111

Wzorzyste rękawiczki Merino z palcami. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

198

Trykotowe Merino rękawice Kama R108 111

Cienkie dzianinowe rękawiczki Merino mogą być dobrym dodatkiem do czapki. Zawsze można łączyć pojedyncze instrukcje z kolekcji KAMA, aby tworzyć indywidualne zestawy.

  • Materiał 100% wełna merynosowa Schoeller
  • Bluesign®Certyfikat o najwyższym standardzie ekologicznym i bezpieczeństwie
  • rozmiar S, M, L.
  • łatwa konserwacja
  • wyprodukowano w Czechach

Przędza - 100% wełna merynosowa
Złożone, naturalne, funkcjonalne włókno jest naturalnie miękkie i odporne na zarysowania, antybakteryjne i odporne na zapachy, idealnie reguluje temperaturę, ogrzewa nawet gdy jest mokre, antyalergiczne i odporne na promieniowanie UV. Bezchlorowy EXP4.0 do łatwego prania w pralce. Bluesign® APPROVED - Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.

PODSTAWOWE ZASADY OBRÓBKI PRODUKTÓW WEŁNIANYCH Z MERINO
Maszynę można prać w pralce. Używaj tylko programu wełnianego, który szanuje delikatniejsze pranie (odpowiednia temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).
Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie ściśnij i osusz poziomo, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby uniknąć opadów lub deformacji.

Użyj tego delikatne detergenty do wełny do prania ręcznego i w pralce.

neuvedeno susz produktu na grzejniku. Jeśli nagrzewnica przekroczy 30 ° C (i jest to normalne), woda w dzianinach również nagrzeje się powyżej 30 ° C, a produkt skurczy się w taki sam sposób, jak w przypadku niewłaściwego prania - nie używaj płynu do płukania!

UWAGA!
MYCIE W WODZIE NAGRZEWNICY (PONAD 30 ° C) ORAZ DŁUGIE SZLIFOWANIE W BEZPOŚREDNIM PRODUKCIE MASZYNY, ZAKOŃCZENIE ZAKOŃCZENIA I KONCENTRACJA. NIE MOŻNA ZGŁASZAĆ TEGO NIEODPOWIEDNIEGO PRODUKTU.

Parametry

marki: Kama
Intrastat: Rękawice ostatní - 0,30 - 62160000
Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

Rozmiary

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.