gamisport.pl » Buty na fitness » Buty do biegania » Buty Salming Speed 7 Women Biały / refleksyjny

Buty Salming Speed 7 Women Biały / refleksyjny

DARMOWA WYSYŁKA bieg
damskie
sport

Bardzo wygodny model obuwia drogowego .. więcej

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU 3 dni

Cena z VAT603
Salming
więcej marki Salming

Bardzo wygodny model obuwia drogowego

Salming Speed7 to jedno z najlżejszych i najbardziej elastycznych butów drogowych tempo na bieżącym rynku. W porównaniu do poprzedniej generacji Speed6, wprowadzono jedynie niewielkie zmiany kosmetyczne, więc możesz oczekiwać bardzo szybkiego i wyjątkowo wygodnego obuwia.

 • Typ butów do biegania: tempo jazdy
 • Według płci: kobiety
 • Kropla: 6 mm
 • Kolor: biały
 • Waga: 175 g (7,5 US)
Odblaskowy górny wzór
Duża część choLionki jest pokryta warstwą odblaskową, dzięki czemu można zobaczyć nawet w gorszych warunkach oświetleniowych, a nawet świetnie wyglądać.

1 warstwa
Jednowarstwowa choLionka Speed7 jest bardzo wygodna, z doskonałym dopasowaniem wokół stopy i niską wagą dla największej domeny.

TGS 62/75 °
Stopa od stóp do głów (62% podeszwy) została zaprojektowana z myślą o maksymalnej stabilności i kontroli uderzenia. Obszar ten jest zakończony tak zwaną linią baletową, która kończy tę część stabilizującą pod kątem 75%. Przeciwnie, za tą linią baletową buty są wyposażone w Materiał, który podtrzymuje i stymuluje odbicie odpływu. Technologia TGS 62/75 zapewnia, że but wygina się dokładnie we właściwym miejscu, aby stymulować naturalne ruchy stóp bocznych i przednio-tylnych.

Podeszwa środkowa RECOIL ™
Nowo opracowany Materiał stosowany jako część amortyzującej podeszwy buta. W porównaniu z klasyczną pianką EVA lepiej absorbuje siły ujemne przy uderzeniu i odwrotnie, może lepiej wykorzystać energię użytą w odbiciu.

Heelcup
Kosz na obcas naszych butów został zaprojektowany tak, aby nie zwiększać wagi butów, ale także funkcjonować w celu stabilizacji i zamocowania stopy w bucie.

Toe Box
Obszar palców jest rozszerzony, aby zapewnić znacznie większy ruch stopy do przodu, tym samym promując bardziej naturalny i bardziej efektywny ruch z perspektywy biomechanicznej.

Upuść 6 mm
Model ma końcówkę pięty i palców 6 mm. Pozwala to na naturalną postawę ciała i właściwe przechylenie ciała podczas biegu.

    dostępność: 3 dni

    Polecamy również:

    pilnuj brakujących rozmiarów