MENU ☰

gamisport.pl » Buty trekkingowe » Niskie buty trekkingowe » Buty Treksta Kobra 210 GTX BOA man black/lime

Buty Treksta Kobra 210 GTX BOA man black/lime

Uniwersalne buty z szybkim systemem BOA .. więcej

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU 3 dni

Cena z VAT371
Pierwotna cena
412
Treksta
więcej marki Treksta

Uniwersalne buty z szybkim systemem BOA

Uniwersalne buty z szybkim systemem BOA.

W choLionce dominuje połączenie tkaniny syntetycznej, sztucznej skóry, elementów natryskowych, a przede wszystkim systemu napinania stalowych lin BOA, który łatwo i równomiernie napina górną część buta do stopy. Wystarczy pociągnąć za kierownicę, a następnie "rozerwać" buty, a w ciągu sekundy można zdjąć buty z nogi. W przypadku tego modelu, naciągające pasmo wokół kołnierza buta na pięcie ciągnie palcami i piętę razem i znacznie zmniejsza ruch stopy w bucie.

Podszewka wykonana jest z Gore-Tex ® Extended Comfort Footwear, że 100% ochrona przed wilgocią zewnętrzną i pary powinny zwolnić nogi przyczyniając się do dobrych butów klimakomfortu.

Podeszwa środkowa z pianki EVA, w połączeniu z usztywnioną podszewką, zapewnia odpowiednie miejsce i elastyczność obuwia, a podeszwa Hypergrip® HGL (Light Weight i IceLock Blocks) zapewnia dobrą przyczepność do terenu w każdych warunkach. Bloki IceLock z gumy zawierają wiązki włókien szklanych, a to ogranicza poślizg butów na lodzie i mokrych powierzchniach. Przód buta jest dobrze chroniony przed wyrzuceniem przez masywny gumowy kołnierz podeszwy.

dostępność: 3 dni

Polecamy również:

pilnuj brakujących rozmiarów