Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

(Wyprzedane) Dzianinowy Merino czapka Kama AW64 109 jasno siwy

(Wyprzedane) Dzianinowy Merino czapka Kama AW64 109 jasno siwy

Dzianinowa czapka wiatrówka GORE WINDSTOPPER Merino o klasycznym wzorze .. więcej

Dzianinowy Merino czapka Kama AW64 109 jasno siwy

Czapka z czystej meriny zapewnia idealną termoregulację. wiatroodporna, oddychająca membrana GORE WINDSTOPPER zapewnia maksymalną ochronę przed przechłodzeniem. Idealny komfort podczas noszenia zapewnia delikatny polar w środku. Ponadto, dzianina o samoczyszczącym działaniu dzięki obróbce NANOtech jest chroniona przed wodą, kurzem i drobnymi zabrudzeniami.

 • Materiał: 100% wełna merynosowa Schoeller
 • Certyfikat Bluesign® o najwyższym standardzie środowiskowym i bezpieczeństwie
 • NANOtech chroni przed wodą, kurzem i brudem
 • oddychająca, wiatroodporna membrana GORE WINDSTOPPER
 • wewnętrzna opaska z polaru GORE WINDSTOPPER
 • rozmiar M, L
 • łatwa konserwacja
 • wykonane w Republice Czeskiej

        Materiał:

        Przędza - 100% wełna z merynosów
        Złożone, naturalne, funkcjonalne włókno jest naturalnie delikatne i pozbawione zarysowań, jest antybakteryjne i odporne na nieprzyjemny zapach, idealnie reguluje temperaturę, świeci, nawet gdy jest wilgotne, antyalergiczne i odporne na promieniowanie UV. Przetworzone bez użycia chloru przy użyciu technologii EXP4.0 do łatwego mycia w pralce. Bluesign®APPROVED - Certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa

        GORE® WINDSTOPPER®
        Kompletna wiatroszczelna, a zarazem wyjątkowo oddychająca przepona. Ta kombinacja ochrony i oddychalności minimalizuje chłodzące działanie wiatru i zmniejsza ryzyko przechłodzenia i przegrzania, gdy jesteś aktywny

        Konserwacja:


        PODSTAWOWE ZASADY LECZENIA PRODUKTÓW FALI MERINO

        Maszynę można prać. Używaj tylko programu wełnianego, który zapewnia delikatniejsze pranie (odpowiednia temperatura i zmniejszona prędkość wirowania).

        Produkt można prać ręcznie w letniej kąpieli do 30 ° C. Następnie delikatnie wyżymać i suszyć w pozycji poziomej, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę kąpieli, aby uniknąć opadów lub deformacji.

        Używaj drobnych detergentów do mycia rąk zarówno do prania ręcznego, jak i pralki.

        neuvedeno trzymaj produktu na elemencie grzewczym. Jeśli ogrzewanie przekroczy 30 ° C (i jest to całkiem normalne), woda zawarta w dzianinie jest również podgrzewana powyżej 30 ° C, a produkt zapada się w taki sam sposób, jak w przypadku neuvedenou prania - nie należy stosować płynu zmiękczającego do tkanin!


        OSTRZEŻENIE!
        ODDYCHAJĄCA WODA (WIĘCEJ NIŻ 30 ° C) ORAZ DŁUGA ILOŚĆ TWARZY W SKRĘCIE PRODUKOWANY PRODUKTEM, ZGODNY Z PRANIEM I PRANIEM. TEN RÓŻNY PRODUKT NIE MOŻE DEKLAROWAĆ.

         Newsletter

         Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.