wyprzedaż

MENU ☰

gamisport.pl » Czapki i szaliki » Czapki » czapka Kari Traa Bjørke Vangen Mauve

czapka Kari Traa Bjørke Vangen Mauve

Wygodny kapelusz z pom-pom typu skřítkovského uwielbia kolory i zrelaksowany styl. .. więcej

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU 3 dni

Cena z VAT124
Pierwotna cena
138
Kari Traa
więcej marki Kari Traa

Wygodny kapelusz z pom-pom typu skřítkovského uwielbia kolory i zrelaksowany styl.

Możemy wykonać jako część APR-ski strój lub promienistej momencie życia codziennego w nepochybíme nigdzie, jak korona nas zdobić i bezpiecznie utrzymać ciepło głowy, możemy skupić się na sobie i na doświadczeniach, które przynoszą nam cały dzień. Czy w górach lub w mieście.
Szybkoschnące, 4-kierunkowe elastyczny Materiał dopasowuje się do kształtu główki, nadające się i zachowuje swój oryginalny kształt i wygląd w ostatnich latach. Czesane podkłady i uderzeń ciepła.

 • Materiał:
  Główne:
  100% akryl
 • Rozmiary: UNI

Kari Traa jest nie tylko mistrzem w freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale również twórcą marki sukcesy sportowe.
Odzież sportowa zaprojektowany aby dokładnie dopasować kobiece kształty, ale również w celu spełnienia wymagań do aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest zaprojektowany tak, że można je nosić jako nastolatki. W związku z wełny Merino bielizna jest gorący i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskie kurtki i spodnie z unikalnej konstrukcji, to jesteś także we właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w projektowaniu, ale także fakt, że kobiety są szyte na miarę i pasuje idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki mnóstwo akcesoriów. Idealny czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenie lub po prostu pójść na metę.
Biustonosze są niezwykle rzadkie, Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort podczas sportu. Opasky są wzmocnione, cały biustonosz jest bezkosticová jest wykonana z Materiału szybkoschnącego i ma doskonały system mocujący. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i różnych kierunkowego elastycznością zapobiegania nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmierne obciążenie i zmęczenie. Nawet bez stanika nie doświadczyły takiego komfortu w sporcie i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.

   dostępność: 3 dni

   Polecamy również: