MENU ☰

gamisport.pl » Śpiwory » Poduszki » poduszka Kama P101 101 S

poduszka Kama P101 101 S

Poduszka pomiaru 35x35 cm. .. więcej

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU 3 dni

Cena z VAT127
Pierwotna cena
141
Kama
więcej marki Kama

Poduszka pomiaru 35x35 cm.

Dziecięce dzianiny poduszki produkowane w trzech kolorach. Dodaje skrętu drutach etykietą skóry. Poduszka wyposażona jest w zamek błyskawiczny ułatwiający konserwację. Dzięki wysokiej jakości przędzy wytwarzanej w UE nežmolkovatí naszych poduszek i można je prać w pralce.
  • Materiał: 100% Schoeller Merino
  • zabezpieczenie włókien nanotechnologii na wodę, kurz i brud
  • Bluesign®certifikát najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska
  • Wymiaru 35x35 cm
  • Trzy warianty kolorów
  • łatwa konserwacja
  • Wykonane w Czechach

Podstawowe zasady traktowania produktów z wełny

pranie ręczne
- wyrób powinien być ręcznie przemyto ciepłej kąpieli 30 ° C max, a następnie lekko ścisnąć na sucho w pozycji poziomej, korzystnie na ręcznik.. Podczas płukania stopniowego zmniejszania temperatury kąpieli, aby zapobiec wytrącaniu się lub odkształcenia.

Można prać w pralce
- Produkt można prać. Używać tylko program prania wełny, że przestrzega przyjazny prania (odpowiednią temperaturę i mniejszą prędkość wirowania).

- za pomocą łagodnego detergentu przeznaczonego do wełny oraz zarówno prania ręcznego i urządzenia nadającego się do prania.

- neuvedeno suszyć produkt w nagrzewnicy. Jeśli temperatura ogrzewania przekracza 30 ° C (jest to zupełnie normalny) wody znajdującej się w Materiale również ogrzewa w temperaturze powyżej 30 ° C, po czym produkt wytrącił się w taki sam sposób, jak w przypadku nieprawidłowego mycia.

neuvedeno używaj zmiękczający!

Uwaga!
Przemywanie gorącą wodą (powyżej 30 ° C) i długie mielenia zmywalnym produktem degradacji tkanki i Maty zderza się tkaniny. W ten sposób nie można powoływać się na produkt zdewaluowanej.

dostępność: 3 dni

Polecamy również: