gamisport.pl » Rękawice » Narciarskie » Narciarskie rękawice Leki Core S 635-80553

Narciarskie rękawice Leki Core S 635-80553

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU W magazynie

Cena z VAT450
Pierwotna cena
562
Rozmiary
Leki
więcej produktów marki Leki

Obszar ten jest wykonany ze skóry dłoni i wzmocnione powierzchni silikonu, co zwiększa precyzję chwytu i zapobiega zużyciu. Rękawica jest z powodu uruchomienia pętli jest również w pełni kompatybilny ze wszystkimi typami biegunów Leki marki wyposażonych w ten system ™. Gore-Tex ® zapewnia maksymalną odporność na wodę przy zachowaniu wysokiej - przepuszczalność. HyperLoft ciepłe i miękkie izolacji.
Teflon ® - materiał
jest traktowane ze szczególną ochronę przed brudem i wodą.
Trigger
jest jednym z najbardziej spektakularnych innowacji w dziedzinie kijki narciarskie i rękawice. Jest to pierwsze wiązania bezpieczeństwa montowane bezpośrednio do Polaków. system sprężyn o wysokiej Podnieś rączkę, nie ma żadnego poziomu w ciągłym napięciu. Połączenie między uchwyt i rękawiczki będą minimalizować małą pętlę bardzo trwałego materiału, co potwierdzają w produkcji spadochronów. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, nie tylko nie przeszkadza, ale także zapobiega utracie prętów i agresywne podejście do jazdy.
Z Trigger nie ma wątpliwości, miejsca! Hotel oferuje doskonałe połączenie komfortu, bezpieczeństwa i maksymalnej niezrównaną przyjemność jazdy. Te opatentowane produkty prezentowane wizualnie atrakcyjne i ponadczasowe wzornictwo. Wystarczy kliknąć na i na stoki!

  • Kolor: czarny / srebrny odblaskowy uzupełnienie
  • Rozmiary: 6,5 - 11
  • Materiał: Skóra, 100% poliester

Cały system może być jeszcze lepsza, gdy kupisz klubów z Hot Shot .

Przewidywany czas dostawy: W magazynie

Polecamy również:

pilnuj brakujących rozmiarów